Kontakt

Styrelsen IBMA i Skåne

Kristin Holmgren, ordförande

kristin.holmgren@med.lu.se

Mobil: 0733 320997

Bodil Roth, vice ordförande

bodil.roth@med.lu.se

Mobil: 0704 875823

Ulrika Åström, Sekreterare

ulrast@gmail.com

Mobil: 0733 567340

Åsa Amilon, kassör

asa.amilon@med.lu.se

Mobil: 0707 521632

Helén Lindgren, studieorganisatör

Helen.Lindgren@slu.se

Mobil: 0702 96 66 60

Ulla Jeppson-Widstrand, studieorganisatör

ulla.jeppsson_wistrand@tbiokem.lth.se

Mobil: 0702 416 328

Adine Karlsson, studieorganisatör

adine.karlsson@biochemistry.lu.se

Mobil: 070-510 25 05

Kersti Larsson, ersättare

kersti.larsson@med.lu.se

Mobil: 0709-386788

Lena Thiman, ersättare

lena.thiman@med.lu.se

 Övriga

Karin Lindblom, revisor

karin.lindblom@med.lu.se

Mobil: 0706 816634

Christina Steen, revisor

christina.steen@QPharma.com

Annelie Ahlman, revisorersättare

annelie.ahlman@slu.se

Maria Luisa Prieto-Linde, revisorersättare

Maria.Luisa.Prieto-Linde@slu.se

Mobil: 0708-275373

Valberedning 3 platser vakanta

 

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *